Lubię robić zdjęcia.
Sprawia mi to niesamowitą frajdę, a jeżeli efekt mojej pracy się podoba, to daje mi to niesamowitą motywację do dalszej pracy nad sobą i swoimi umiejętnościami.
Uczestniczę w różnorodnych warsztatach fotograficznych, kursach i plenerach. Udzielam się we wrocławskiej społeczności fotograficznej “Dwa Bieguny”. Moimi wykładowcami byli i w sumie nadal są między innymi: Marcin Wiktorski, Roland Okoń i Łukasz Gawroński. Fotograficy uznani nie tylko na Dolnym Śląsku.
Brałem także udział w: “Warsztatach fotograficznych dla fotografów ślubnych” w Akademii Nikona, prowadzonych przez Grzegorza “Moment” Płaczka, jednego z najlepszych fotografów ślubnych w Polsce, Europie i na świecie.
Uczestniczyłem w spotkaniach prowadzonych przez Rafała Bojara, którego amerykański magazyn „Rangefinder” uznał za wschodzącą gwiazdę fotografii. I nie jest to koniec moich planów rozwojowych związanych z fotografią.

A prywatnie? No cóż. Jestem gościem z IT. Udzielam się także w zespole “Jan i Klan” jako cajonista i człowiek od przeszkadzajek, czyli perkusjonaliów. Gitary także mi nie są obce, łącznie na czele z ukochanym basem.

A mója komercyjną część fotografii, można odszukać pod adresem: 👉 www.zielonamigawka.pl
Zapraszam!

Fot: Sylwia Bukowicka 🌐

665 995 135
hej@zielonamigawka.pl
www.robiefoty.pl
Świat/Europa/Polska/Dolny Śląsk/Wrocław/Nadodrze.